رئیس شیائومی لی جون به بخش خودرو‌های الکتریکی این شرکت منتقل شده

رئیس شیائومی لی جون به بخش خودرو‌های الکتریکی این شرکت منتقل شده

 

به نظر می‌رسد که بنیان‌گذار و رئیس شیائومی لی جون دیگر در سمت ریاست این شرکت نیست. ظاهرا ترک سمت این مدیربلند پایه شیائومی بی سروصدا اتفاق افتاده و تاکنون بدون هیچ کنفرانس مطبوعاتی یا بیانیه رسمی به وقوع پیوسته است. به نظر می‌رسد بعد از صحبت‌های رسانه‌های چینی در مورد استعفای لی جون او به این اظهارات پاسخ داده. لی اذعان کرد که در حال حاضر شیائومی شامل تعداد زیادی زیر برند می‌شود و تغییر پست‌های کاری کارکنان رایج و متداول و شامل او نیز شده است.

ئیس شیائومی لی جون از سمت خود به عنوان رئیس Xiaomi Electronics کنار رفته است و در سمت‌‌های مربوط به توسعه خودرو‌های الکتریک در حال خدمت به شیائومی است. لی معتقد است که کناره‌گیری خود تاثیر منفی بر فعالیت‌ها و خدمات Xiaomi Electronics نخواهد داشت. شیائومی همچنان بر مواضع خود ایستاده است و بر دفاع از افراد و متخصصینی که در آن کار می‌کنند پایبند است. Lei Jun دوباره تاکید کرد که مجموعه Xiaomi Group یک مجموعه بزرگ است و تولید دستگاه‌های الکترونیک همراه و خانگی بخشی از فعالیت‌های این کمپانی است. این طور که پیداست هم اکنون اولویت Lei Jun توسعه و سرمایه‌گذاری در خودرو‌های الکتریک است.

 

آمار‌هایی از فروش گوشی‌های هوشمند شیائومی

در آخرین روز‌های سال گذشته میلادی، گوشی‌های هوشمند شیائومی 12، 12 پرو و 12X به بازار راه پیدا کردند. طبق گزارش‌های موجود اندازه 300 میلیون دلار از این گوشی‌ها در پنج دقیقه به فروش رفت. اکنون داده‌های دقیق و مقایسه با نتایج سری گوشی‌های Mi 11 منتشر شده است. بنابراین فروش دقیق سری گوشی Xiaomi 12 در پنج دقیقه به 283 میلیون دلار رسیده، رکوردی که نسبت به قبل با همین شرایط و با مبلغ 236 میلیون دلار برای سری گوشی Xiaomi Mi 11 جابجا شده است.

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

0

بالا

X